martedì 16 marzo 2021

Horoskopi i se e martë 16 Mars 2021

Horoskopi i se 16/03/2021

Dashi

Nervozizmi përgjon gjithë kësaj dite. Disa sëmundje për trupin tuaj por do të fillojnë përsëri shkëlqyeshëm, mos u shqetësoni!

Demi

Dikush ka tradhtuar besimin tuaj në dashuri gjatë tre muajve të fundit. Mos i merrni me vete problemet e punës jeni shumë nervoz. Bëni atë që ndjeni me të vërtetë dhe, mbi të gjitha, mos shkoni kundër askujt, duhet të pranoni ngjarjet.

Binjaket

Një ditë nervoze dhe, në çdo rast, do të sjellë vendime biznesi apo dashurie që mund të duken paksa të komplikuara në sipërfaqe. Por paratë? Shumë nga ambiciet tuaja frenohen nga aspekti praktik, financiar.

Gaforrja

Dikush tashmë është përballur me një provë, vendimet e fundit kanë ndryshuar jetën tuaj, tani ju duhet të përshtateni me një gjendje të re, sot është shumë më mirë. Kini kujdes të mos paraqitni keq gjërat, mos e mbivlerësoni një njeri. Për fat të mirë ju jeni në një gjendje të mirëqenies, energjia vjen.

Luani

Në dashuri, stimujt e rëndësishëm dhe dëshira për të ndërtuar kthehen. Një marrëveshje në lidhje me shtëpinë, qeranë ose një zyre duhet të rishikohet.

Virgjeresha

Stresi që e bën veten të ndihet, ndonjëherë ka lodhje. Ndonjëherë në jetën tuaj ju përjetoni momente të trazimit të madh duke lindur me të tjerët të dorëheqjes së plotë. Shmangni polemikat në shtëpi sonte.

Peshorja

Shumë prej jush mendojnë se nuk po bëni jetën që dëshironi vërtet dhe kjo eshtë arsyeja për konflikt sepse ajo që duket e rëndësishme dje nuk eshtë më e rëndësishme sot. Sot lodhja ndihet dhe gjithashtu pak melankolike.

Akrepi

Mos i jepni shumë peshë provokimeve të një personi që mund tju zemërojë, në fund të fundit jeni te mall. Do të ishte e këshillueshme që sot të shmangni stresin dhe situatat që mund të trazojnë mendjen.

Shigjetari

Më mirë toni fizik dhe deri në këtë mbrëmje mbërrijnë disa lajme të mira. Sot maturi dhe mos e teproni me shpenzimet. Probleme me disa njerëz në punë.

Bricjapi

Dashuria mund të bëhet përsëri protagoniste. Ju po punoni vetëm me idetë tuaja dhe po ndiqni rrugën tuaj. Për fat të mirë, ju keni një tolerancë të madhe.

Ujori

Jo gjithçka duket qartë sot, dëshira juaj për të qenë protagonist duhet të mbahet nën kontroll. Mos mendoni keq sepse është gjëja e fundit për të bërë në këtë periudhë të veçantë, të rëndësishme.

Peshqit

Një ndriçues të ri të lehta sektori miqësitë do të jetë gjithnjë i pranishëm në jetën tuaj, një person që kohët e fundit ju keni vënë mënjanë. Dashuritë që lindin, konfirmimet ...

Nessun commento:

Posta un commento