lunedì 22 marzo 2021

Horoskopi i se e hënë 22 Mars 2021

Horoskopi i se 22/03/2021

Dashi

Në këto ditë ka pasur shumë shpenzime, ndoshta edhe përleshje në rastet më të këqija. Kujdes nga tradhtitë.

Demi

Ashtë një kohë e çuditshme në jetën tuaj, ju duket se nuk ju pëlqen asgjë. Kini kujdes që të mos luani letrat e juaja keq, dikush mund ta shfrytëzojë atë.

Binjaket

Ata që tashmë kanë një dashuri mund të mendojnë për një bashkëjetesë, një martesë ose një fëmijë. Kujdes nga shpërqendrimet. Në të gjitha gjërat që bëni do të keni kujdes, bëni shumë gjëra së bashku.

Gaforrja

Gjatë kësaj kohe ju jeni plot me gjëra për të bërë. Në dashuri, gjithçka eshtë e mundur, por qëndrime të caktuara duhet të merren parasysh!

Luani

Rregulloni letrat dhe çështjet ligjore. Qëndroni të qetë dhe kini kujdes nga Shigjetari dhe Akrepi, distancohuni nga polemikat.

Virgjeresha

Lodhja e këtyre ditëve do të shpërblehet nga suksesi brenda javëve të ardhshme. Në dashuri ka pasur shumë konflikte, tani duhet të kuptoni nëse duhet të vazhdoni të besoni!

Peshorja

Të ndjeheni pak të shqetësuar eshtë e mundur, ju shqetësoheni për dikë në shtëpi. Dita me rezultate të pasigurta.

Akrepi

Kjo ditë fillon me një pakënaqësi të caktuar që duhet të mbahet nën kontroll. Në dashuri, kujdes nga lajmet, mund të jenë shumë.

Shigjetari

Dita është nënshtruar ose plot angazhime, bëni gjërat me qetësi. Dashuritë e reja duhet të jetohen për momentin, kushtojini vëmendje fjalëve, ka të ngjarë që ju duhet të mbroheni nga ndonjë sulm ...

Bricjapi

Të kesh një ditë të mirë nuk do të thotë të marrësh çmime, por që ne mund të bëjmë gjëra të rëndësishme. Lidhjet ju kënaqin më shumë, shmangni detyrimet që lidhen me të kaluarën.

Ujori

Sot eshtë mirë, por në ditët në vijim ju mund të shihni gjithçka në një dritë tjetër. Mos u përmbaj, përkundrazi, eshtë koha e duhur për të treguar veten shumë më të disponueshëm, edhe mundësi dashurie me kohë të pjesshme.

Peshqit

Nuk është e thjeshtë të marrësh gjithçka që dëshiron. Pasiguritë në dashuri.

Nessun commento:

Posta un commento