lunedì 15 febbraio 2021

Horoskopi i se e hënë 15 shkurt 2021

Horoskopi i se 15/02/2021

Dashi

Të ndjehesh paksa i trazuar, nervoz eshtë pothuajse normale. Progres në fushën praktike, zgjidhjet në jetën shtëpiake; kushtojini vëmendje vetëm çështjeve juridike ose ekonomike.

Demi

Ju mund të keni një qetësi shpirtërore, marrëdhëniet e reja janë të rëndësishme. Ju jeni kurioz, aq më shumë lajme që jetoni dhe aq më shumë ndiheni të gjallë!

Binjaket

Koha ideale për të rishikuar shumë gjëra në punën tuaj. Ata që jetojnë një histori të brishtë dashurie duhet të kenë kujdes me fjalët.

Gaforrja

Ka ardhur koha të themi se si mendoni, ditë zbavitës, ju mund të pohoni arsyet tuaja, dëshirën për ndryshim shumë të lartë! Lajme të mira arrijnë, mesazhe nga njerëz që nuk i keni dëgjuar për një kohë të gjatë, më shumë vullnet për të vepruar, bërë, hequr qafe kthimet e kaluara.

Luani

Jini të kujdesshëm në dashuri, marrëdhëniet romantike këto ditë janë nën presion. Nëse punoni me një partner, ka shumë mundësi që të duhet të thirreni për një takim ...

Virgjeresha

Çdo gjë që nuk funksionon duhet të mbyllet. Kur bëhet fjalë për punën, duhet të qëndroni të qetë në një ditë të ngarkuar.

Peshorja

Duhet të keni kujdes me portofolin tuaj, me shpërqendrime. Shpjegime më të lehta në dashuri, pak kthim qetësie.

Akrepi

Kushdo që pret para nga një kompani e sigurimeve do të ketë informacion të shkëlqyeshëm nga një institucion dhe më së voni brenda 10 muajve mbledhjen aktuale. Në dashuri do të jeni të disponueshëm, do të tregoni atë që ndihenini ne vërtet.

Shigjetari

Dita në anën tuaj. Keqkuptimet. Vëmendje ndaj shkaqeve dhe aspektit të ligjshmërisë. Eshtë e qartë se dikush e ka zili pozicionin tuaj.

Bricjapi

Ekziston një dëshirë për të ndrequr një lot, mundësitë për të ardhur. Në dashuri ka pasur shumë vështirësi dhe jo gjithmonë faji juaj, shtyni dhe tërhiqeni me një Shigjetar.

Ujori

Ata që kanë hapur kohët e fundit një biznes në internet mund të fillojnë të shohin ca para shtesë; edhe nëse përpjekja eshtë e madhe, disa dëmtime që lidhen me të kaluarën duhet të rregullohen. Një moment i rëndësishëm për krijuesit, për të rinjtë, për ata që duan të përparojnë.

Peshqit

Ju do të jeni në gjendje të kapërceni një gjendje të mundshme të tensionit. Mundohuni të mos e harroni vëmendjen e dëshirës për tu dashuruar përsëri, disa beqarë janë shumë të dëshpëruar nga situatat e kaluara.

Nessun commento:

Posta un commento