domenica 21 febbraio 2021

Horoskopi i se e diel 21 shkurt 2021

Horoskopi i se 21/02/2021

Dashi

Keni nevojë për disa përqafime shtesë, por dikush duket "i largët" fizikisht ose nuk mendon për ju. Ndryshimet e humorit, por vetëm sepse doni të keni gjithçka shpejt.

Demi

Mund të flas për një situatë shumë të vlefshme. Rikuperimi i emocioneve pas një periudhe, për disa, i sikletit dhe pakënaqësisë.

Binjaket

Ditë që shkakton disa mospajtime në familje. Sonte kujdes fjalet e diskutimit.

Gaforrja

Paratë që vijnë, shkojnë shpejt. Nga ana juaj, nuk ka dyshim në dashuri, por një person mund të ven në dyshim gjithçka në këtë periudhë.

Luani

Qetësia duhet të mbahet nën kontroll, trupi juaj ka nevojë për ndihmë. Ju gjithmonë dëshironi të vraponi para kohe, të bëni diçka më shumë se të tjerët, por në këtë periudhë do të ishte e përshtatshme që të përmbani ndonjë ekzagjerim.

Virgjeresha

Disa goditje burokratike do të kapërcehen, por ju duhet të konsultoheni me një avokat, një ekspert, mos beni vetem. Ndiqni instinktin tuaj; ditë pozitive, zgjidhje që vijnë, aleanca të reja.

Peshorja

Situata e afeksioneve familjare eshtë më e qëndrueshme. Ju do të vini në pikëpyetje shumë gjëra në dashuri dhe në marrëdhëniet me të tjerët.

Akrepi

Ditë e lodhshme plot me një mijë nëse dhe por; për disa do të ishte rasti të fillonte nga e para në dashuri, mbase ju kërkoni diku tjetër atë që tashmë keni! Para për të mbajtur nën kontroll, shumë dalje për shtëpinë.

Shigjetari

Në dashuri keni tendencë të zmadhoheni. Ju keni një qëndrim altruist, eshtë bukur, por përpiquni tu jepni hapësirë vetëm atyre që e meritojnë atë.

Bricjapi

Në kontekstin e punës mund të ketë vonesa, vështirësi kontraktuale. Maturia në çështjet financiare, disa kundërshtime që mund tju bëjnë të shpenzoni para perpara se ti hidhni me xhep ...

Ujori

Eshtë e rëndësishme që në këtë moment të largoheni nga mendimet e vështira dhe ato negative, mund të zgjidhni një problem të vogël personal. Mos kini frikë të humbni lirinë tuaj të dashur ...

Peshqit

Sot duhet të bësh gjithçka me shumë qetësi, dëshiron një jetë që nuk mund ta bësh tani për tani. Ju nuk do të ndiheni në gjendje perfekte. Problemi është se, si zakonisht, gjithçka bie mbi supet tuaja.

Nessun commento:

Posta un commento