sabato 9 gennaio 2021

Horoskopi i se e shtunë 9 janar 2021

Horoskopi i se 09/01/2021

Dashi

Për disa nuk mund të thuhet se gjërat në dashuri kanë shkuar shkëlqyeshëm. Ekziston një shans i ri, por gjithashtu mund të shkarkoni diçka që nuk eshtë e drejtë, kështu që ngritja e humorit eshtë e rëndësishme.

Demi

Në funksion të betejave, provimet për tu përballur përpiqen të përmirësojnë përgatitjen tuaj. Vëmendje, nëse ka një marrëveshje për tu përcaktuar, do të ishte mirë të veproni menjëherë.

Binjaket

Sot duket se askush nuk mund tju japë qetësi. Në një kohë të shkurtër mund të vendosni për një ndryshim të vërtetë radikal!

Gaforrja

Do të dëshironi të kishit edhe diçka më shumë të dashuruar. Baza e Bricjapit për projekte të reja.

Luani

Ditë e shkëlqyeshme për të folur për dashurinë, për tu interesuar për ndonjë problem familjar. Mundësitë e reja mund të sjellin ide të reja.

Virgjeresha

Formë e mirë gjithë ditën. Dashuria në shërim dhe emocionet e mëdha në pikëpamje të së ardhmes, mos u merrni me ankthet e panevojshme. Trajtoni shendetin ose shqetësimin.

Peshorja

Një moment i favorshëm për të bërë takime të rëndësishme, tani eshtë e nevojshme të gjesh stabilitet në familje dhe në dashuri. Yjet favorizojnë sqarimet. Pak maturi në çështjet ekonomike, shumë shpenzime dhe disa vonesa.

Akrepi

Ju nuk dukeni shumë të motivuar sot, eshtë sikur po bëni një pushim për reflektim. Në dashuri kemi nevojë për më shumë disponueshmëri!

Shigjetari

Momente hutimi në historitë që kanë lindur në një mënyrë të pasigurt. Sot do të jetë mirë të mbash nën kontroll çdo fjalë ...

Bricjapi

Ekziston një farë tensioni sepse ju po ndryshoni jetën tuaj ose mund të realizoni projekte, marrëveshje edhe në një mënyrë tjetër se sa në vitet e fundit. Në dashuri gjithçka eshtë vendosur në duart tuaja. Lëvizni me kujdes në çështjet financiare që ende duken në pritje.

Ujori

Në familje ka gjithmonë diçka për të thënë dhe për të diskutuar: maturinë dhe durimin. Thjesht duket se përballeni me disa probleme, polemika në çift.

Peshqit

Kjo ditë fillon në një mënyrë interesante. Ju jeni vënë nën presion, eshtë e nevojshme të gjeni stabilitetin emocional dhe sot dita eshtë gjithashtu e dobishme për dashurinë.

Nessun commento:

Posta un commento