sabato 23 gennaio 2021

Horoskopi i se e shtunë 23 janar 2021

Horoskopi i se 23/01/2021

Dashi

Një problem ekonomik që lindi muajt e fundit ende peshon shumë, eshtë e nevojshme të mbyllen boshllëqet që janë hapur për disa kohë. Dashuria e pasigurt edhe disa do të thonë mjaft. Programet e reja.

Demi

Eshtë e lehtë të ndihesh nervoz, i mërzitur, edhe intolerant. Ata që kërkojnë një marrëveshje, pasioni duhet ta ekspozojë veten, edhe një dashuri për të kaluarën mund të kthehet. Zemra eshtë e ndarë midis emocioneve të ndryshme, lajmeve nëse i doni ato.

Binjaket

Një ditë interesante e përgjithshme. Mbrëmje e lodhur.

Gaforrja

Nuk ka energji të shkëlqyeshme; Përgjegjësitë kthehen, qëndrojnë të qetë dhe mos debatoni në shtëpi me personin që doni. Mbani portofolin tuaj nën kontroll ...

Luani

Duket si një ditë e lodhshme, larg dashurisë dhe mendimet tuaja janë diku tjetër. Dobësi por edhe paaftësi për të mbajtur qetësinë pikërisht në këtë ditë.

Virgjeresha

Të gjitha kontaktet që do të zhvillohen do të jenë për sukses, falë mënyrës tuaj të bëre. Preferoni të rinjtë që kërkojnë punën e tyre të parë. Dashuri pasionante.

Peshorja

Pavarësisht nga disa borxhe ose probleme fizike që lidhen me të kaluarën, e ardhmja eshtë në anën tuaj. Çdo gjë mund të ndodhë, dikush legalizon një sindikatë.

Akrepi

Kjo ditë ndihmon marrëdhëniet me të tjerët, diskutimet në shtëpi për një çështje parash. Ju mund të bëni një marrëveshje afatgjatë me një njeri të Demit ose Gaforres.

Shigjetari

Në dashuri jeni mjaft i pasigurt, bëni një hap përpara dhe dy hapa mbrapa. Ju më mirë shikoni përreth, mundësitë mund të vijnë papritmas.

Bricjapi

Një nga shenjat më të forta të ditës së sotme eshtë e juaja, mos nënvlerësoni projekte të reja dhe përpiquni të jeni pranë personave që mund tju favorizojnë ose tju japin mundësi të pohoni veten.

Ujori

Çdo ide mund të bëhet e rëndësishme, një projekt i lënë pas dore për shumë kohë bëhet përsëri i menaxhueshëm. Marrëdhënie të privilegjuara me Luanin dhe Binjakët.

Peshqit

Marrëdhëniet e panevojshme do të ndërpriten. Një ngarkesë e bukur e sensualitetit i kthehet dashurisë. Mundohuni të gjeni një zgjidhje për problemet ekonomike.

Nessun commento:

Posta un commento