martedì 26 gennaio 2021

Horoskopi i se e martë 26 janar 2021

Horoskopi i se 26/01/2021

Dashi

Dita duket e paqartë, nervoze. Këto janë ditë kur edhe çifte afatgjata mund të zhvillojnë disa mospajtime të vogla dhe zemrat e vetmuara duket se i kanë hedhur burimet e tyre tek një njeri i gabuar.

Demi

Favorizoni aktivitetin, mundësitë për të gjetur punë dhe së shpejti do të vijë kënaqësia. Mundësi të reja. Marrëdhënie të shkëlqyera me Akrepin dhe Virgjëreshën, kënaqësi gjatë rrugës.

Binjaket

Një gjendje energjie e re përshkon shenjën tuaj, emocionet tuaja janë shumë të veçanta. Bëni një kërkesë nëse keni ndërmend të ndryshoni punë, të reja në dashuri.

Gaforrja

Ka ditë kur nuk eshtë e lehtë të vendosësh gjithçka në rregull. Ndryshimet familjare dhe shpenzimet për të mbajtur nën kontroll.

Luani

Ka kaq shumë gjëra për të sqaruar në lidhje me paratë. Ndoshta nuk do të pajtoheni me partnerin tuaj për orarin e mbrëmjes.

Virgjeresha

Nëse jeni i vetëpunësuar, nuk ka pengesa dhe sigurisht që do të jeni në gjendje të shijoni përfitimet që do të vijnë shumë shpejt. Ka një forcë të madhe në dashuri, sensualiteti dyfishohet.

Peshorja

Dita si protagoniste dhe mbi të gjitha fituese. Periudhë pjellore për oferta të reja pune.

Akrepi

Gjithçka eshtë në anën tuaj. Në dashuri urdhëron.

Shigjetari

Emocionet vlejnë shumë, por paratë gjithashtu llogariten. Ju do të dëshironi të shpëtoni nga disa modele ose shqetësime.

Bricjapi

Dikush do të duhet, gjatë kësaj periudhe, të punojë më shumë me diplomaci sesa me aftësi personale. Në dashuri nëse jetoni marrëdhënien e duhur nuk keni pse të ikni!

Ujori

Mos u përfshini në histori të pamundura. Ju do të doni të ndryshoni, por ka diçka që ju pengon.

Peshqit

Fati ju ka vënë në prova të rënda gjatë muajve të fundit. Diplomacia e nevojshme në marrëdhëniet brenda vendit, sidomos sonte ju dukeni mjaft i zhytur në mendime; ju flisni shumë për punën.

Nessun commento:

Posta un commento