sabato 26 dicembre 2020

Horoskopi i se e shtunë 26 dhjetor 2020

Horoskopi i se 26/12/2020

Dashi

Njeriu që doni mund të ketë pasur probleme gjatë dy muajve të fundit, duhet të përpiqeni të jeni më mirëkuptues. Eshtë e pashmangshme që ju duhet të prisni marrëdhënie ose situata të panevojshme.

Demi

Ditë që shoqëron dhe ndihmon fitoret e vogla ose ndryshimet që mund të jenë edhe radikale. Gjëja e fundit që duhet të bëni eshtë të mbylleni në vetvete, lajmet vijnë.

Binjaket

Ditë e mirë për të diskutuar dhe sqaruar shumë gjëra. Ka një energji dhe dëshirë të madhe për të filluar përsëri, edhe nga e para.

Gaforrja

Një problem me njerin që e doni, keqkuptimet janë të përkohshme, por ju ngriheni në këmbë të gabuar. Gjatë kësaj kohe ju mund të jeni duke garuar ose duke grindur me një njeri ...

Luani

Vlen të ndaleni për një moment për të reflektuar mbi atë që eshtë e rëndësishme të ndiqet. Rrezikoni të thoni gjëra që nuk i mendoni, merrni gjithçka me një mendim.

Virgjeresha

Tensionet dhe disa përplasje, shmangin çdo lloj provokimi. Ju mund të mërziteni për kthesën e dikujt, mos u shqetësoni, një derë mbyllet dhe një derë hapet.

Peshorja

Një ditë për të kaluar në emër të dashurisë: nuk duhet të flasim, thjesht duhet të heqim dorë nga instinkti; Dashi dhe Akrepi janë një kryq dhe një kënaqësi për ju. Situatë e gjallë, stimuluese.

Akrepi

Ju duhet të rikuperoni një ndjenjë, një dashuri, një lajm i mirë do të mbërrijë midis sot dhe nesër dhe edhe ju do të ndiheni më mirë. Së shpejti do të merrni një përgjigje që ju intereson shumë.

Shigjetari

Situata të rëndësishme! Keni disa lajme të shkëlqyera që mund tju bëjnë të ndiheni të lumtur. Ju nuk e dini se kujt ti besoni kohët e fundit!

Bricjapi

Ndonjëherë ndiheni të lodhur, edhe nëse jeni shume te forte. Mos jini shumë kritik!

Ujori

Zgjidhni një problem të vogël. Në dashurinë e qetë të dukshme.

Peshqit

Do të keni mundësinë të jeni pranë një njeriut që ju do. Ju jeni shumë të zënë, të bëni gjithçka është gjithmonë më e ndërlikuar. Pushim relaks

Nessun commento:

Posta un commento