sabato 12 dicembre 2020

Horoskopi i se e shtunë 12 dhjetor 2020

Horoskopi i se 12/12/2020

Dashi

Dite e mire per te vepruar. Nëse ka dy njerëz në zemër, atëherë duhet të bëhet një zgjedhje, cilado qoftë ajo ...

Demi

Sot Yjet janë në anën tuaj dhe ata gjithashtu ju ftojnë të bëni një hap të papritur përpara. Në marrëdhëniet familjare dhe ndërpersonale ju numëroni më shumë, mund të merrni më shumë llogari.

Binjaket

Në këtë moment perspektivat e mëdha ose, në çdo rast, lajmet e mira janë në dispozicion. Dashuria eshtë më e mirë. Mos u dorëzoni në provokimet e një Bricjapi.

Gaforrja

Dashuria mund të lind papritmas. Mos u frikësoni nga lajmet, përkundrazi favorizoni ato! Kështu që ju mund të përballeni dhe të planifikoni një mënyrë jetese të re.

Luani

Ndonjëherë dëshironi të vendosni gjithçka. Mundohuni të jeni më të përgjegjshëm dhe më optimist, të kapërceni largesine në dashuri.

Virgjeresha

Besoji vetes dhe lëre faktin. Bëni kujdes nëse po bëni shumë mosmarrveshje në dashuri, duhet durim ...

Peshorja

Brenda pak ditësh mund të filloni projekte të rëndësishme, fitore në dashuri. Midis sot dhe nesër disa mosmarrëveshje familjare ose personale kthehen në lojë.

Akrepi

Mes sot dhe nesër mund të ngrini disa çështje të panevojshme dashurie. Shumë shpenzime ose pagesa të vonuara.

Shigjetari

Tani për tani mbase duhet ti kushtoni më shumë kohë vetes! Po kaloni një kohë inovative, por stresuese.

Bricjapi

Për sot, kërkoj pak durim. Përplasjet mund të lindin në sektorin profesional ku gjithnjë e më shumë dëshironi të ndryshoni ose të filloni nga e para, gjithmonë e provuar.

Ujori

Sot, gjithçka mund të krijojë mërzi në jetën tuaj. Eshtë e mundur që në këtë ditë të jeni shumë inatosur ose nervoz me të afërmit, të dashurit, negociatat e vona, mos u lodhni.

Peshqit

Mundohuni të mos i ekzagjeroni tensionet sepse durimi juaj do të provohet në mëngjes. Në dashuri, ka kontrolle, edhe krahasime, të shkaktuara nga ngjarje të jashtme të marrëdhënies.

Nessun commento:

Posta un commento