mercoledì 9 dicembre 2020

Horoskopi i se e mërkurë 9 dhjetor 2020

Horoskopi i se 09/12/2020

Dashi

Dëshira për të dashur, për tu përfshirë, të gjitha historitë e lindura muajt e fundit janë të rëndësishme. Shikoni drejt së ardhmes dhe mos u pendoni!

Demi

Dita e konfliktit, ju duhet të kapërceni ndjenjën e vetmisë dhe frikës,edhe në shtëpi. Herë pas here pyesni veten nëse e bëni vërtet jetën që dëshironi!

Binjaket

Perspektivat që lindin do tju ndihmojnë të rregulloni jetën tuaj të dashurisë. Dikush do të vë qoshe, por ti di si të sillesh.

Gaforrja

Dita për tu shfrytëzuar pa humbur kohë, gjendje agjitacioni në çifte. Në dashuri ndiheni në telashe për shkak të familjes dhe gjysmës tjetër: thjesht dëshironi të keni pak më shumë dashuri dhe vëmendje.

Luani

Mund të arrijnë komunikime të rëndësishme. Kur derdhni fjalet dhe flisni, ju humbni vëmendjen për një ndjenjë të shëndetshme të diplomacisë. Çështjet ligjore të pazgjidhura që duhen behen me një ekspert.

Virgjeresha

Ju jeni të bindur për veprimet tuaja, kjo eshtë në rregull. Mos shtyni asgjë, sidomos në dashuri, sot jeni më magjepsëse se zakonisht.

Peshorja

Sot, eshtë dashuria që do të mungojë në fjalën e zakonshme. Reagime të mundshme ndaj njerëzve që nuk meritojnë ndonjë trajtim.

Akrepi

Ka shumë gjëra për të menduar këto ditë, interesat tuaja dyfishohen. Nerva të forta sonte dhe në marrëdhënie me të tjerët!

Shigjetari

Ata që kanë një problem juridik, financiar, mund ta zgjidhin atë së shpejti. Njoftime!

Bricjapi

Një marrëdhënie e oksiduar edhe mund të forcohet me këto Yje! Shumë, si zakonisht, varet nga vullneti juaj. Beni një dietë të shëndetshme dhe pushoni më shumë.

Ujori

Një ditë që mund të jetë e suksesshme në mënyra të ndryshme. Shërimi i trupit.

Peshqit

Të gjithë ata që kanë lindur të cilët kanë përjetuar një ndarje në dashuri ose ndoshta përballë një marrëdhënieje të ndryshkur nga koha kanë provuar diçka të re pa pasur sukses në qëllimin, tani ata janë paksa poshtë. Sektori profesional plot lajme.

Nessun commento:

Posta un commento