domenica 22 novembre 2020

Horoskopi i se e diel 22 nëntor 2020

Horoskopi i se 22/11/2020

Dashi

Do të ishte mirë të kujdesesh për çështje ligjore ose të lidhura me ndonjë negociatë. Ju mund të keni për të zgjidhur një dashuri ose në pritje të financave.

Demi

Periudha e ngjarjeve në shtëpi, ndryshimet e mëdha në shikim; të dashuruarit sonte janë më të deshiruar. Vendosmëria në lidhje me një propozim.

Binjaket

Qëndrimet e një personi ju bindin pak dhe kjo ditë mund të sjellë shqetësim në marrëdhëniet me të tjerët. Zemrat e gjata të vetmuara mund të kenë disa mundësi ...

Gaforrja

Tani ju duhet të pastroni llogaritë. Do të jetë mirë të shmangni konfliktet. Në dashuri duhet durim, ju jeni pak i shpërqendruar, i shpërqendruar dhe partneri e vëren atë.

Luani

Ditë e mirë për dashurinë, kushtojini vëmendje detajeve. Kjo eshtë dita e duhur për të pasur disa shpjegime ...

Virgjeresha

Ditë e favorshme në dashuri: mund të sqaroni disa dyshime. Kontaktet me fat. Ndihmoni të flini me çajra bimorë natyralë.

Peshorja

Ata që kanë mbyllur një histori janë gati të largohen përsëri, të kapërcejnë pavendosmërinë dhe të mendojnë për një pasion të ri. Dita në tërësi eshtë interesante, por organizimi i gjërave nuk eshtë i lehtë.

Akrepi

Ata që jetojnë dy histori do të duhet të bëjnë një zgjedhje. Eshtë e mundur që të shqetësoheni më pak për një anëtar të familjes që ka nevojë për ndihmën tuaj ...

Shigjetari

Këtu eshtë dita e duhur për të deklaruar një dashuri, për të bërë një zgjedhje që ka rëndësi. Eshtë e qartë se edhe ju do të duhet të jepni diçka, të kënaqni dëshirën për të përjetuar emocione të reja ...

Bricjapi

Ankthi eshtë një këshilltar i keq. Ju mund të thoni gjëra për të cilat nuk mendoni ose ti jepni fund marrëdhënieve dhe më pas të pendoheni për atë që keni bërë.

Ujori

Një përgjigje nuk arrin, problemi nuk eshtë pritja por frika për tu marrë me njerëz jo të besueshëm. Nëse ka diçka për të diskutuar, mos shtyni asgjë për nesër.

Peshqit

Ju dëshironi tu jepni atyre që ju duan një shans i fundit për të vendosur një bashkim. Pasiguritë në marrdhenje, jini më pajtues në shtëpi. Nervozizëm sepse nuk merrni atë që dëshironi. Lodhje.

Nessun commento:

Posta un commento