sabato 19 settembre 2020

Horoskopi i se e shtunë 19 shtator 2020

Horoskopi i se 19/09/2020

Dashi

Dashuria mund të trajtohet mirë. Ju mund të keni revolucionarizuar tashmë jetën tuaj, por më e mira eshtë ende për të ardhur. Njoftime.

Demi

Disa mendime shumë. Në dashuri nga ajo që vjen çfarë!

Binjaket

Për ca kohë që flisni, nuk i mbani më gjërat brenda dhe kjo eshtë arsyeja pse marrëdhëniet kanë përfunduar vetëm nga zakoni. Perspektiva të reja në dashuri nëse jeni beqarë.

Gaforrja

Për ata që kanë pasur probleme në dashuri eshtë e nevojshme të përpiqen të bëjnë më të mirën e një situate të keqe, ju duhet të mbylleni me të kaluarën dhe të filloni nga e para në një vend tjetër, ndoshta me një person tjetër.

Luani

Dashuria zgjohet. Projekte shtëpiake ose shpenzime për të mbajtur nën kontroll, mbërrijnë blerjet e shtrenjta, ditët e kursimit.

Virgjeresha

Mund të ketë shumë shqetësime dhe duhet të keni kujdes që të mos e teproni me përpjekjet fizike. Mos e teproj me qëndrime tepër kritike.

Peshorja

Kjo ditë arrin tju japë atë ngarkesë qetësie të nevojshme për të qenë në gjendje të jetoni të gjitha situatat me më shumë vendosmëri dhe ekuilibër. Fati vjen për një takim të veçantë!

Akrepi

Sot ju mund të jepni më të mirën tuaj përreth jush. Në dashuri, ndryshimet janë pozitive dhe takimet janë të këndshme. Ata që janë bashkë për një kohë të gjatë mund të rizbulojnë dashurinë, të gjitha takimet janë të favorizuara.

Shigjetari

Në dashuri, merreni me punë, duhet pak koherencë për të zgjidhur vështirësitë e së kaluarës dhe një biznes të papërfunduar. Disa nga projektet tuaja revolucionare, me ndikim të lartë mund të mërzisin ata që nuk kanë të njëjtën energji si ju.

Bricjapi

Kërkoj vëmendje maksimale! Sa i përket dashurisë dhe takimeve të rastësishme, ne po shkojmë drejt një faze më të mirë për gjithçka. Kërkesë e mundshme për kredi ose para për shtëpi, makinë ose çështje personale.

Ujori

Në dashuri ka disa probleme të vogla, por më mirë të mos shkoni shumë larg në çështjet. Këdo që e keni hequr me forcë ose me fat do tju afrojë. Mundohuni të mos ktheheni në shtigje që do të harroheshin.

Peshqit

Sot duhet të shmangni çdo lloj shqetësimi. Ka pak para ose ka një mosmarrëveshje të vazhdueshme me një institucion, taksat në pritje.

Nessun commento:

Posta un commento