mercoledì 26 agosto 2020

Horoskopi i se e mërkurë 26 gusht 2020

Horoskopi i se 26/08/2020

Dashi

Padyshim një ditë interesante, për tu shfrytëzuar plotësisht. Duhet të ekspozoni veten, dashuria ose një miqësi mund tju bëjë të harroni një të kaluar të keqe.

Demi

E pamundur tju ndalojë, në këtë ditë ju vlerësoni më shumë jetën, ndoshta sepse keni qenë të sëmurë në të kaluarën. Ata që janë zënë mund të kenë takime speciale nëse nuk kanë bërë tashmë.

Binjaket

Një ndjenjë dhemb dhe shëron në të njëjtën kohë, në një farë mënyre do të duhet të bësh një zgjedhje që ka të bëjë me punën dhe gjithashtu dashurinë. Ju duhet të shikoni për një qoshe të gjithëve, një pauzë për reflektim që ju ndihmon të shihni të ardhmen me më shumë qetësi. Kohët e fundit keni përjetuar shumë tension ...

Gaforrja

Duke qetësuar marrëdhëniet familjare, unë rekomandoj të përpiqeni të kapërceni tensionet edhe për ato që kanë të bëjnë me marrëdhëniet martesore. Dashuria: ata që kanë jetuar një histori për një kohë të gjatë, mendojnë ta bëjnë atë zyrtar.

Luani

Mos harxhoni shumë para, bëni kujdes, shmangni gabimet. Takime të reja me njerëz të ndryshëm zakonisht, nervozizëm.

Virgjeresha

Hapi i rëndësishëm, nëse përgatitja juaj eshtë e drejtë, ju tashmë mund të keni marrë një shpërblim. Dashuria në progres, situata bëhet pak e rëndë. Ata që punojnë sot duhet të përpiqen të shmangin lodhen e shumët, agjitacion.

Peshorja

Shmangni përpjekjet për të mos u lodhur shumë në mbrëmje. Rezistoni ndaj nxitjes për të mashtruar një situatë të rëndësishme ...

Akrepi

Asnjë e re dhe horizonti nuk eshtë i qartë. Eshtë gjithmonë ju që duhet të rregulloni gjithçka, në punë dikush ka kritikuar qëndrimet tuaja.

Shigjetari

Shumë gjëra për të bërë ndoshta, pak trazira të brendshme dhe mbi të gjitha pak pakënaqësi për mënyrën se si po shkojnë gjërat, por pasdite sjell këshilla. Një periudhë e sfidave të reja, gjithashtu në lidhje me punën. Në dashuri, nëse shkoni në klube, nëse doni të kaloni një ditë të veçantë, do të keni më shumë shigjeta në harkun tuaj ...

Bricjapi

Eshtë diçka e gabuar në punë, ka të ngjarë që dikush nuk eshtë i saktë me ju ose që disa pozicione kanë ndryshuar kohët e fundit. Në dashuri mund të shikoni menjëherë, nëse jeni të lirë nga kufizimet ...

Ujori

Dashuria zgjohet, falë edhe risive që mund të lindin brenda disa ditësh. Në shtëpi dikush ju akuzon se jeni "larg", kjo mund të ndodhë edhe nëse i doni ata përreth nesh, problemi eshtë se puna ju merr mendimet.

Peshqit

Takimet e ditës nuk janë ashtu siç i dëshironi, do të ngrihet një diskutim i vogël në shtëpi ose në punë për çështje parash, kini kujdes me një Binjakë. Në dashuri mund të sqaroheni me personin që doni, prerë tepricën.

Nessun commento:

Posta un commento