mercoledì 12 agosto 2020

Horoskopi i se e mërkurë 12 gusht 2020

Horoskopi i se 12/08/2020

Dashi

Kur jeni të lodhur ndonjëherë reagoni në mënyrë të ekzagjeruar. Mendoni me kujdes për zgjedhjet që do të bëhen në vendin e punës: ka "armiq".

Demi

Ju mund të keni më shumë kërkesë sesa e imagjinoni. Dashuria bëhet përsëri një e preferuar falë qëndrimit tuaj, ju jeni në kreshtën e valës.

Binjaket

Dikush filloi nga e para pas një mbylljeje, komunikimi dhe kontakte, kjo eshtë fusha juaj e veprimit! Eshtë diçka e gabuar me dashurinë. Puna ka më shumë rëndësi sesa pjesa tjetër ose ka përgjegjësi të mëdha.

Gaforrja

Ju shqetësoheni, duke pritur për një lajm pune ose për një polemikë që mund të lindë gjatë këtyre orëve. Një periudhë që ju gjen duke kërkuar pak qetësi, aspekti fizik duhet të kujdeset.

Luani

Do të gjeni zgjidhje përfundimtare për problemet që ju shqetësojnë për një kohë të gjatë. Nëse punoni në një kompani me pasivitet komandues, mund të ndryshoni qëllimet tuaja ...

Virgjeresha

Me dy fjalë dhe lëvizje të rrezikshme mund të zgjidhësh një problem në dashuri. Jo të gjithë janë në gjendje të rrahin grushtat e tyre në tryezë, por dëshira për të revolucionarizuar jetën mbetet e lartë për shumë të lindur në shenjë.

Peshorja

Edhe nëse dëshironi të largoheni nga dikush, do të jeni në gjendje ta bëni atë pa vuajtur. Një besimtar i jashtëzakonshëm mund të jetë një Shigjetar i cili do të jetë në gjendje tju këshillojë më mirë.

Akrepi

Këto ditë duhet të nxitoni për të zgjidhur disa probleme. Me shume se nje dashuri? Hiqni ata që nuk ju meritojnë dhe përpiquni ti jepni hapësirë emocioneve të reja, tani ju jeni në krye!

Shigjetari

Ju duhet të jeni të kujdesshëm, nëse ka një krizë që po ndodh, ndoshta eshtë më mirë ta lejoni të kalojë nëse nuk doni të ktheheni në të kaluarën e trishtuar. Mund të gjesh një pikë marrëveshjeje me një person edhe nëse kohët e fundit ka pasur disa argumente të forta. Kontraste të hapura me Dashi dhe Virgjëresha.

Bricjapi

Të gjithë ata që duan të udhëtojnë, takohen, lëvizin diçka në jetën e tyre nuk kanë pse të qëndrojnë duarkryq, mundësitë po vijnë tani. Lini mënjanë tensionet në dashuri, do të jeni sonte argumentues. Mos veproni në impuls, nuk eshtë stili juaj.

Ujori

Kjo ditë duhet të jetohet me një pozitivitet të madh, të kërkoni dashuri konkrete dhe jo fantazi. Lajme pozitive për shtëpinë, ndoshta ka probleme në këtë kuptim.

Peshqit

Do të gjeni besim në sharmin dhe dashurinë tuaj. Sonte mos qëndroni vonë, rënie e lehtë fizike, këmbë të lodhur.

Nessun commento:

Posta un commento