martedì 28 luglio 2020

Horoskopi i se e martë 28 korrik 2020

Horoskopi i se 28/07/2020

Dashi

Nëse keni ndërmend të flisni dhe të sqaroni diçka të gabuar me dashurinë tuaj, sot eshtë një ditë e mirë për ta bërë atë. Lodhja nuk eshtë ala; analizon në detaje projektet që përfshijnë shpenzime ose përpjekje.

Demi

Situatë më e mirë për sa i përket punës, mbase eshtë mosbesimi juaj që krijon probleme në dashuri. Ftesat për tu pranuar, por tregimet e reja gjithashtu mund të bëhen të rëndësishme.

Binjaket

Eshtë e rëndësishme të zgjeroni rrethin e kontakteve dhe shkëmbimeve të biznesit. Mos e nënvlerësoni dashurinë, mos u përpiqni të ndryshoni kush nuk mund të ndryshohet, kthejeni faqen nëse eshtë e nevojshme.

Gaforrja

Do të ketë një mundësi për tju vërejtur. Dashuria mund të trokasë në derën tuaj dhe do të ishte turp ta humbni atë vetëm për paragjykime të pastra ...

Luani

Do të çoni të vini në dyshim shumë gjëra, eshtë parashikuar një farë mosdurimi, diskutime biznesi. Në dashuri keni të bëni me një person që ju eludon ose nuk e kupton plotësisht, në fund ju zgjidhni.

Virgjeresha

Mundohuni të mos e teproni në dashuri sepse disa ndërlikime më shumë në marrëdhënie në përgjithësi, nëse nuk jeni të kujdesshëm, mund të kthehen sonte. Kini kujdes që të mos bëni të njëjtat gabime të së kaluarës.

Peshorja

Eshtë e mundur që deri në këtë pasdite të keni mundësi të sqaroni një çështje që ka mbetur në pritje për ca kohë. Me gatishmëri të pranoni atë që eshtë në punë edhe nëse nuk ju kënaq plotësisht.

Akrepi

Shpenzimet për një avari, keni shpenzuar më shumë për të riparuar diçka, në shtëpi ose në zyrë. Propozimet e dashurisë mbetën të jashtëzakonshme.

Shigjetari

Eshtë koha për të menduar për lajmet në lidhje me punën. Karakteri juaj madhështor, bujar eshtë keqkuptuar, ju me siguri nuk jeni një person i dobët!

Bricjapi

Duhet kujdes. Ju duhet të kontrolloni me kujdes llogaritë e pazgjidhura dhe çështjet ligjore.

Ujori

Ju jeni padyshim më i fortë gjatë mbrëmjes. Periudha e përshtatshme për planifikimin e ndonjë angazhimi.

Peshqit

Vënia në dyshim për punë të caktuara ose zgjedhje personale. Mos i nënvlerësoni angazhimet e reja, por gjithashtu përpiquni të mbani mend se pa dashuri nuk mund të jetoni!

Nessun commento:

Posta un commento