giovedì 2 luglio 2020

Horoskopi i se e enjte 2 korrik 2020

Horoskopi i se 02/07/2020

Dashi

Mënyra të reja të punës janë të mundshme, por edhe në nivelin sentimental eshtë më mirë; në dashuri po kërkoni qimen në vezë, jo xhelozinë, ju jeni akoma gjilpëra e ekuilibrit!

Demi

Nëse keni diçka për të thënë, flisni! Kush ka llogari të papaguara do të ketë mundësi të mira për të hakmarrë. Disa nyje të së kaluarës kthehen në sipërfaqe dhe do të duhet të vendosësh përsëri disa siguri. Zgjidhje në punë dhe sukses.

Binjaket

Deri në mesditë, ju rekomandojmë të mos nxitoni në vendime dhe çështje biznesi. Dashuritë e rikuperuara ose të jetuara kohët e fundit janë shumë intriguese.

Gaforrja

Takimet e ditës nuk janë ashtu siç dëshironi, do të lindë një diskutim i vogël në shtëpi ose në punë për para. Duhet të bësh zgjedhje, ka të ngjarë që, së shpejti, të duhet të imponosh zgjedhjet e tua për dikë ...

Luani

Sot do të jetë e mundur të sqarohen disa çështje të pazgjidhura në lidhje me dashurinë, familjen, marrëdhëniet personale në përgjithësi. Mundohuni të shmangni komplikimet. Do të dëshironi të ndryshoni jetën tuaj, por kini kujdes nga njerëzit e rremë.

Virgjeresha

Disponueshmëri e shkëlqyeshme nga njerëzit përreth jush. Ju duhet të përpiqeni të kujdeseni pak më shumë për dietën tuaj, duke e keni kujdes veten ...

Peshorja

Vetëm tregimet që nuk funksionojnë do të ndalohen, i cili eshtë i vetëm në këto ditë jeton dashuri pasionante por vëmendje jo shumë të gjatë. Ka njerëz rreth jush që në vend që tju ndihmojnë të zgjidhni problemet, duket se duan të komplikojnë jetën tuaj.

Akrepi

Kjo nuk eshtë dita më e mirë për të bërë diçka të veçantë ose për të ndërmarrë veprime. Sot duhet të frenoni emocionet tuaja.

Shigjetari

Vëmendjen ndaj parave, unë nuk e përjashtoj që dikush duhet të zgjidhë një problem juridik ose financiar që eshtë pjekur për disa vjet por ne jemi pothuajse në gjysmën e rrugës, dashuria edhe shëndeti sot do të trajtohet. Tensione në shtëpi.

Bricjapi

Dëshirë për ndryshim që e dallon këtë ditë. Dashuria ju jep një mijë kënaqësi në çdo aspekt, eshtë qendra e mendimeve tuaja, sot vëmendja ndaj shpenzimeve.

Ujori

Faqeja e juaj eshtë forcuar sot, por në dashuri e kaluara nuk duhet të kthehet në jetën tuaj, kujtimet nuk janë të mira për ndjenjat. Eshtë e rëndësishme të rishikoni disa strategji ose kushte pune. Sgjedhje.

Peshqit

Në përgjithësi, një ditë mjaft e favorshme. Sot do të jetë e lehtë të vendosësh një fytyrë të mirë në një lojë të keqe.

Nessun commento:

Posta un commento