sabato 20 giugno 2020

Horoskopi i se e shtunë 20 qershor 2020

Horoskopi i se 20/06/2020

Dashi

Do të jeni më të kërkuar në dashuri dhe gjithashtu më pak tolerantë. Ne nuk duhet të jemi shumë kaustikë, edhe edhe të rreptë ndaj vetvetes.

Demi

Një person i lindur nën shenjën e Bricjapit ose Ujorit do tju ndihmojë të zgjidhni një problem delikat. Dashuri e këndshme dhe e dobishme.

Binjaket

Organizoni jetën tuaj në mënyrën më të mirë, nevojitet një rishikim ekonomik, sot ju jeni ndër shenjat që mund të merrni diçka më shumë.

Gaforrja

Nervozizmi juaj derdhet në shtëpi. Histori dashurie më konfliktuale, vëmendje ndaj disa kontrasteve me të afërmit për arsye parash. Fle pak.

Luani

Energji e mirë, ju doni të bëni reflektime serioze për të ardhmen tuaj. Progres në sektorin praktik, do të shfaqeni të ashpër dhe të vendosur për të pohuar veten. Përmirësoni dashurinë edhe nëse ka distanca fizike për tu mbushur.

Virgjeresha

Ditë e favorshme për zgjedhje të mëdha. Një lajm i mirë që vjen brenda ditëve në vazhdim.

Peshorja

Mos i nënvlerësoni takimet, çdo zgjedhje që bëni eshtë e rëndësishme, eshtë momenti i rikuperimit si në dashuri, ashtu edhe në marrëdhëniet ndërnjerëzore. Një vendim i rëndësishëm në afat të shkurtër mund të ndryshojë jetën tuaj.

Akrepi

Megjithë pengesat e shumta, do të ndiheni të gatshëm dhe të kthjellët dhe ekziston një rinovim i shkëlqyeshëm që tashmë fillon nga sot. Fitnes në rikuperim.

Shigjetari

Pres nje dite te mbare. Kini kujdes që të mos magjepseni nga ata që nuk janë të lirë; mos e merrni për dashuri si të mirë, ka nga ata në çift që duhet të japin garanci shtesë!

Bricjapi

Kërkoj disa vëmendje për çështjet praktike, financiare. Ditë interesante, megjithëse dikush mund të thotë që ju jeni shumë i guximshëm.

Ujori

Marrëdhëniet e reja mund të shkëputen, por do të duhet kohë para se të flasim për stabilitetin. Ndonjëherë do të ishte e dobishme të dëgjoni mendimin e të tjerëve.

Peshqit

Energji e mirë dhe pak më shumë fat. Dashuria zgjohet, por në çfarë mënyre? Kujdes nga trashëgimtarët, mos vini në dyshim siguri.

Nessun commento:

Posta un commento