giovedì 18 giugno 2020

Horoskopi i se e enjte 18 qershor 2020

Horoskopi i se 18/06/2020

Dashi

Nëse keni biznesin tuaj, sot mund të keni kënaqësi të mira. Marrëdhëniet me Demin dhe Bricjapin vihen në dyshim.

Demi

Në këtë ditë ju mund të merrni një shpërblim ose një telefonatë. Nismat e reja janë të këndshme, në dashuri ka disa dyshime.

Binjaket

Dita e premtimit. Diçka po ecën, por nuk keni pse të bëni hapin më të gjate se këmbën!

Gaforrja

Trajtoni çështjet private me ndershmëri të madhe për veten dhe të tjerët. Kishte një shkëputje, një largim ose një pakënaqësi të vogël në familje për të kapërcyer.

Luani

Më mirë të organizoni diçka argëtuese me ata që doni, buzëqeshni më shumë! Do të keni një aftësi të shkëlqyeshme për të dashur, për të gjetur një pasion që keni menduar të humbur. Mos u mbyllni, projektet dhe propozimet janë favorizuar.

Virgjeresha

Fizikisht eshtë mirë, por në dashuri ju mungon shpresa për mbështetje. Për fat të mirë, fati eshtë sot me ju.

Peshorja

Ditë e rëndësishme, një periudhë interesante për të filluar ndërtimin e diçkaje të vlefshme. Në dashuri eshtë rasti që ju thoni të gjithë të vërtetën, në favor të çifteve që e duan njëri-tjetrin.

Akrepi

Do të ndiheni pak nën presion, të shqetësuar, eshtë e rëndësishme të shmangni konfliktet me mjedisin dhe këshilla eshtë që të shtyni gjithçka deri nesër.

Shigjetari

Sot ka një tension. Mundohuni të kujdeseni për gjërat që ju pëlqen, nuk mund të duroni mos njohjen e disa njerëzve përreth.

Bricjapi

Martesat dhe sindikatat janë në krizë, ka një distancë për të mbushur dhe ditët si sot mund të krijojnë disa keqkuptime, ju duhet të kuptoni atë që dëshironi me të vërtetë.

Ujori

Sot ju duket e përhapur nga një agjitacion i brendshëm i çuditshëm, ju shikoni në pasqyrë dhe nuk ju pëlqen vetja. Ju mund të bëni kërkesa specifike në familje ose tek një punëdhënës.

Peshqit

Projektet e nisura së fundmi sjellin një ankth sepse nuk eshtë e qartë se ku do të shkojnë. Disa dyshime për paratë, shumë shpenzime të bëra në të kaluarën.

Nessun commento:

Posta un commento