domenica 26 aprile 2020

Horoskopi i se e diel 26 prill 2020

Horoskopi i se 26/04/2020

Dashi

Pjesa e dytë dhe e fundit e vitit do të jetë më e mira. Dashuria edhe mund të rinovohet...

Demi

Kuptoj që ju doni të keni zgjidhje të menjëhershme por tani nuk ka referenca ose nuk është e mundur të merrni atë që dëshironi, më shumë se të luftoni tani ju duhet të prisni.

Binjaket

Momentet e pasigurisë janë të pashmangshme, për fat të mirë faza më e vështirë ka kaluar. Tani gjithçka ndryshon dhe edhe zemra bëhet protagonist në jetën tuaj, takime të preferuara.

Gaforrja

Bëni diçka qesharake në mbrëmje dhe mos u mbyllni në eshtëpi. Diskutime me një ish për para. Keni nevojë për qetësi.

Luani

Dita në anën tuaj. Mos e hidhni veten drejtëpërdrejtë në një diskutim, veçanërisht nëse keni takime me nje Dash ose Bricjap.

Virgjeresha

Vazhdon të jetë një nga stinët më të rëndësishme. Disa çështje që kanë të bëjnë me pronën dhe financat duhet të sqarohen: shfrytëzoni sot!

Peshorja

Lëvizni me kujdes, veçanërisht në dashuri, në fakt, vëmendje duhet ti kushtoni diskutimeve. Eshtë një kohë kur ndjeheni tonik dhe të fortë.

Akrepi

Yjet ju ndihmojnë të përmbushni një dëshirë për jetën emocionale: mos e mbyllni veten. Edhe dikush mund të eshtë duke lëvizur mes dy tregimeve.

Shigjetari

Hënë e shkëlqyeshme për marrëdhëniet me të tjerët. Te jeni më në dispozicion për të tjerët. Suksese dhe lajme të mira vijnë në një ditë që sjell përsëri një buzëqeshje.

Bricjapi

Shumë janë të lodhur dhe e tregojnë këtë. Në dashuri duhet të bëni një mungesë: kujdesuni për partnerin tuaj!

Ujori

Dashuria kalon në prapavijë sepse në këtë periudhë jeni shumë më të interesuar për të zgjidhur problemet personale, ekonomike edhe juridike. Mundohuni të gjeni miqësi që janë ndoshta më të arritshme, pothuajse gjithmonë tërhiqeni për komplikime.

Peshqit

Ju nuk ndiheni shumë të aftë, problemi është që ju nuk ndaleni për asnjë moment. Dita me rezultate të pasigurta.

Nessun commento:

Posta un commento